Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 39. a 40. epizóda

17. 06 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 39. a 40. epizóda
Sila ženy II.: 39. a 40. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Arif, ktorý posledné noci v podstate prebdel, sotva zažmúri oči, keď sa z vedľajšej spálne ozve zmučený krik jeho otca Yusufa!

Aj keď sa Bahar (Özge Özpirinçci) veľmi teší z úspešného pohovoru, nevie sa zbaviť čudného pocitu, že niečo nie je v poriadku. Niečo s Ceydou (Gökçe Eyüboğlu). A naozaj neobvyklá obranná reakcia jej najlepšej priateľky ju v tom len utvrdí. Predstavuje si všetko možné aj nemožné... To, s čím sa jej zdrvená Ceyda napokon zdôverí, jej však úplne vyrazí dych! Münir (Caner Çandarlı) je poriadne zaskočený tým, ako Suat (Gazanfer Ündüz) zareaguje na najnovšie Nezirove (Hakan Karahan) plány. A hoci muži ako on vraj vôbec nemávajú svedomie, nemožno prehliadnuť, že mu je rozhodnutie jeho šéfa proti srsti. Bahar povie Arifovi (Feyyaz Duman) o svojom telefonáte so Sarpom (Caner Cindoruk) a o svojom rozhodnutí, ako vyriešiť nezávideniahodnú situáciu, v ktorej sa nie vlastnou vinou ocitla. Úbohá Yeliz (Ayça Erturan) sa v novej práci od prvého momentu cíti naozaj príšerne – jedna nepredstaviteľná katastrofa strieda druhú...

Enver (Şerif Erol) a Hatice (Bennu Yıldırımlar) po dlhom čase konečne majú opäť dôvod na úsmev. Samozrejme, nie zásluhou Şirin (Seray Kaya), ktorá sa zjavne v úlohe Popolušky proti svojej vôli doslova vyžíva! Ceyda porozpráva Bahar smutno-sladký príbeh svojej osudovej lásky k Emremu (Ahmet Rıfat Şungar), ktorá jej veľa dala, ale vzala... Úplne všetko.

Hoci Azmiho (Kuzey Yücehan) len tak niečo nerozhodí, pretože za tie roky v Nezirových službách už bol svedkom mnohých jeho zvláštnych rozhodnutí, to najnovšie, týkajúce Bahar a jej detí, ho predsa len poriadne prekvapí.

Yeliz sa podarí u jej dosť náročnej šéfky po prvý raz skutočnej zabodovať. A výsledok naozaj stojí za to! Enver a Hatice si robia starosti o Bahar, na ktorú zjavne čosi lezie. Napokon, nie je to tak dávno, čo o ňu temer prišli... Jale (Ece Özdikici) síce ešte stále nenašla novú opatrovateľku pre Boru (Demir Beyitoğlu), no kapitola Ceyda je pre ňu i tak raz a navždy uzavretá. Keď sa Şirin posťažuje Suatovi, akú „nehoráznosť“ od nej žiada jej nechápavý otec, jej krásou evidentne úplne očarený obstarožný ctiteľ jej prisľúbi pomoc.

Keď na mesto sadne noc, Azmiho muži vyrazia splniť Nezirov príkaz – uniesť Bahar, Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil)! Zabrániť najhoršiemu tak už môže hádam len zázrak. Arif, ktorý posledné noci v podstate prebdel, sotva zažmúri oči, keď sa z vedľajšej spálne ozve zmučený krik jeho otca Yusufa (Yaşar Üzer)!

Hoci to znie neuveriteľne, aj Şirin zjavne predsa len má niečo ako svedomie, pretože len čo sa dozvie, kde je dnes večer jej mama, zmocní sa jej hystéria. V Arifovi by sa krvi nedorezal, keď v telefóne začuje Sarpov hlas...

Sledujte v pondelok, 20. júna, o 10.20!