DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy II.: 37. epizóda

23. 07 2019 21:30 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 37. epizóda
Sila ženy II.: 37. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Enver je taký nahnevaný a ponížený, keď mu jeden zo Sarpových chlapov vtisne do rúk akúsi obálku, že ju chce hneď hodiť do smetí!

Hoci vždy, keď ide o Sarpa (Caner Cindoruk), sa ich názory rozchádzajú, z ďalšej Baharinej (Özge Özpirinçci) novinky sa Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) a Yeliz (Ayça Erturan) obe naozaj úprimne tešia. Pırıl (Ahu Yağtu) stačí jediný pohľad na fotografie ležiace na stole pred jej manželom a hneď vie, prečo ich Münir (Caner Çandarlı) „poctil“ svojou návštevou... Bahar a Yeliz sa môžu ušúľať na tom, ako sa Ceyda dosť nešikovne snaží predstierať, že neprehliadnuteľná zmena jej imidžu nijako nesúvisí s Peyamim (Selim Aygün). Nezir (Hakan Karahan) prezradí Azmimu (Kuzey Yücehan) nové podrobnosti k plánu na zničenie Sarpa. Plány, ktoré stoja a padajú na Bahar, Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil)! Dobrák Enver (Şerif Erol), ktorý márne dúfal, že so zlými správami už je koniec, je po rozhovore s utrápenou Hatice (Bennu Yıldırımlar) v hlbokom šoku...

Obrovskú radosť Yeliz z novej práce, v ktorú už ani nedúfala, razom vystrieda zúfalstvo a beznádej, keď pochopí, čo to znamená pre niekoho, pre koho by bez váhania položila život. Enver je taký nahnevaný a ponížený, keď mu jeden zo Sarpových chlapov vtisne do rúk akúsi obálku, že ju chce hneď hodiť do smetí! Napokon si to ale rozmyslí a spolu s Hatice ju otvoria... Možno je to náhoda, možno osud, že vzápätí na dvere zaklope Arif (Feyyaz Duman). Pretože si o láskavého muža, ktorý mu je bližší než vlastný otec (Yaşar Üzer), robí starosti. Právom.

Netrpezlivo očakávaný telefonát, do ktorého Sarp vkladá všetky svoje nádeje, sa napokon uskutoční, no hlas na druhej strane a slová, ktoré mu adresuje, ho nepotešia. Práve naopak, zasiahnu ho ako dýka priamo do srdca!

Sledujte v stredu, 24. júla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na