DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy II.: 30. epizóda

10. 07 2019 21:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 30. epizóda
Sila ženy II.: 30. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Jale si, žiaľ, nesprávne vysvetlí niečo, v čom je Ceyda úplne nevinne a nechá sa uniesť hnevom, ktorý považuje za oprávnený...

Keď sa Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) dozvedia, čo sa stalo Arifovi (Feyyaz Duman), robia si oňho starosti. Pretože nech už sa stalo čokoľvek... Majú ho veľmi radi a záleží im na ňom. Şirin (Seray Kaya) si plnými dúškami užíva svoj nový život na výslní, v ktorom si môže dopriať čokoľvek, na čo si len zmyslí. Keď Doruk poprosí svojho kamaráta Boru (Demir Beyitoğlu) o malú láskavosť, ani len netuší, ako tým zavarí svojej milovanej tete Ceyde (Gökçe Eyüboğlu). Dobrák Enver (Şerif Erol) konečne bez príkras porozpráva Bahar (Özge Özpirinçci), čím všetkým si prešli počas jej choroby. No chce, a tak trochu i kvôli nej dúfa, že Sarp (Caner Cindoruk) dodrží slovo, splní, čo jej sľúbil a celú trpkú pravdu jej povie sám.

Jale (Ece Özdikici) sa stále celkom nevie zbaviť nedôvery k Ceyde, ktorá ju svojimi činmi, hoci občas naozaj dosť komickými, zas a znova udivuje. Preto si, žiaľ, nesprávne vysvetlí niečo, v čom je Ceyda úplne nevinne a nechá sa uniesť hnevom, ktorý považuje za oprávnený... Nešťastnej a sklamanej Nisan pred mamou nevdojak vykĺzne poznámka o ockovi, ktorá Bahar zaskočí. Nevie však, čo si má o nej myslieť. Veď ako by aj mohla...?

Pod rúškom noci sa Sarp opäť vyberie na návštevu. No tentoraz sa dočká iného privítania ako naposledy – iného privítania, v iných dverách!

Sledujte vo štvrtok, 11. júla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 21. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na