Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy: 97. epizóda

20. 05 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 97. epizóda
Sila ženy: 97. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Şirin naozaj nechutne oplatí Arifovi to, že ju tak uzemnil, keď ho i na jej pomery dosť úboho urazí pred mamou a Bahar.

Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Bahar (Özge Özpirinçci) si k sebe konečne nájdu cestu ako mama a dcéra. Závistlivej Şirin (Seray Kaya) sa tentoraz nepodarí vraziť medzi nich žiadny klin. Niežeby si náhle vstúpila do svedomia - zásluhu má na tom výlučne Arif (Feyyaz Duman). Keď sa Enver (Şerif Erol) konečne preberie, chce vidieť jediného človeka, čo poriadne zaskočí jeho najbližších, hoci z rôznych dôvodov. Pretože človek, ktorého chce vidieť... Je Sarp (Caner Cindoruk). Pırıl (Ahu Yağtu) panikári, pretože nevie, ako má manželovi zabrániť v tom, aby šiel za Enverom do nemocnice. Veď čo ak tam náhodou natrafí na Bahar?!

Şirin naozaj nechutne oplatí Arifovi to, že ju tak uzemnil, keď ho i na jej pomery dosť úboho urazí pred mamou a Bahar. Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) s Yeliz (Ayça Erturan) temer z nôh spadnú, keď z Berşan (Sahra Şaş) vylezie, kto je jej nový priateľ! Hatice od dojatia stisne srdce, keď počuje Bahar s veľkou láskou hovoriť o Enverovi. S láskou, akú v hlase jeho vlastnej dcéry nikdy nepočula...

To, ako ideálne sa Ceyda a Yeliz - kedysi rozkmotrené, no dnes kamarátky na život a na smrť – dopĺňajú, sa ukáže vo chvíli, keď sa tá temperamentnejšia z nich nechá uniesť hnevom a rozhodne sa Hatice pekne od pľúc povedať, čo si o nej myslí!

Sledujte v pondelok, 23. mája, o 10.30!