Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 7. a 8. epizóda

26. 05 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 7. a 8. epizóda
Sila ženy II.: 7. a 8. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Arif zúfalo potrebuje útechu. Dočká sa jej vo chvíli, keď zájde za Bahar a konečne, bez zbytočných okolkov, jej dá najavo, ako veľmi ju ľúbi.

Enver (Şerif Erol) sa na naozaj nečakaného návštevníka tak veľmi hnevá, že nešťastného Sarpa (Caner Cindoruk) spočiatku ani len nepustí k slovu a rovno mu zatresne dvere pred nosom! Lenže túžba dozvedieť sa konečne pravdu o tom, prečo pred rokmi opustil rodinu, napokon zvíťazí nad hnevom, akokoľvek oprávneným... Yeliziným (Ayça Erturan) nariekaním poriadne rozhodený Arif (Feyyaz Duman) v panike vletí do domu, úplne ignorujúc svojho otca (Yaşar Üzer). Pri pohľade na bezvládnu Bahar (Özge Özpirinçci) sa mu na chvíľu zastaví srdce a oči sa mu naplnia horúcimi slzami... Všetkým dospelým je už na prvý pohľad okamžite jasné, že tentoraz je s ňou naozaj zle a okamžite musí do nemocnice, no pred deťmi predstierajú, že je všetko v poriadku, aby ich ešte viac nevydesili. Kvôli Bahar. Či už Enver verí, alebo neverí Sarpovmu príbehu razom vôbec nehrá rolu, keď sa úbohý krajčír dozvie strašnú pravdu o Şirininom (Seray Kaya) ďalšom neodpustiteľnom hriechu. Ako sa má láskavý človek ako on, ktorý by sa bez váhania doslova rozdal aj pre cudzích, vyrovnať s tým, že priviedol na svet také zúrivou závisťou a nenávisťou skrz-naskrz presiaknuté monštrum v ľudskej koži?!

Kým všetci márne horúčkovito hľadajú Şirin, pretože Baharin stav sa medzičasom dramaticky zhoršil a nutne potrebuje čo najskôr transplantáciu kostnej drene, ktorá jediná jej môže zachrániť život, tá sebecká diablica sa práve udomácňuje v luxusnej vile, v ktorej ju ubytoval jej nový dobrodinec Suat (Gazanfer Ündüz). Keď by ešte včera Yusufovi niekto povedal, že práve on bude robiť pestúnku Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil), určite by dotyčného vysmial. A predsa sa to stane! Aj keď sa Arif vo svetle najnovších správ sám cíti pod psa, snaží sa utešiť uplakanú Hatice (Bennu Yıldırımlar). A pritom sám zúfalo potrebuje útechu. Dočká sa jej vo chvíli, keď zájde za Bahar a konečne, bez zbytočných okolkov, jej dá najavo, ako veľmi ju ľúbi.

Pırıl (Ahu Yağtu) je veľmi, veľmi nešťastná. Cíti sa, akoby jej zrazu celý jej život, všetko jej šťastie... Unikalo pomedzi prsty a mizlo kdesi v nenávratne.

Sledujte v piatok, 27. mája, o 10.20!