Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 5. a 6. epizóda

25. 05 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 5. a 6. epizóda
Sila ženy II.: 5. a 6. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Žiaľ, netrvá dlho, a Bahar sa jej hrdosť a prehnaná statočnosť vypomstia. Vo chvíli, keď zúfalo potrebuje pomoc, totiž nikoho z blízkych nevie zastihnúť.

Len slepý by nevidel, ako ťažko Bahar (Özge Özpirinçci) nesie, že sa najväčšia túžba jej detí, a v hĺbke srdca zjavne predsa len aspoň trochu stále ešte aj jej, nenaplnila... Arif (Feyyaz Duman) jedinou ráznou vetou umlčí svojho večne ufrflaného otca Yusufa (Yaşar Üzer), keď sa znova začne nie práve najkrajšie vyjadrovať na adresu ženy, ktorá mu je všetkým! Yeliz (Ayça Erturan) je na pokraji zrútenia, keď sa od Ceydy (Gökçe Eyüboğlu) dozvie najnovšie neutešené správy. A cíti sa ešte o poznanie horšie, pretože pred Bahar majú ďalšie, nie práve malé tajomstvo, hoci jej všetci svätosväte sľubovali, že už jej nikdy nebudú klamať! Ceyda zasvätí Arifa a Hatice (Bennu Yıldırımlar), ktorú má každým dňom radšej, do svojho odvážneho plánu. Nadchnúť preň aj Yeliz však bude poriadne tvrdý oriešok... Po rozhovore so Jale (Ece Özdikici) je Bahar taká zúfalá, že ju rázna mladá lekárka musí navzdory veľkým sympatiám, ktoré k nej prechováva, vyhrešiť ako malé dieťa – aby sa nerúhala a uvedomila si, aké má v porovnaní s mnohými inými pacientmi obrovské šťastie. Ukáže sa, že čo sa týka hrozby, ktorú pre nich a ich rodinu (ne)predstavuje tajomný Nezir (Hakan Karahan), Sarp (Caner Cindoruk) sa trestuhodne mýli - a Pırıl (Ahu Yağtu) má opäť raz pravdu.

Aby sa Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) netrápili, Bahar pred nimi, rovnako ako pred najbližšími priateľmi, tají, ako zle sa naozaj cíti a že sa už sotva udrží na nohách. Žiaľ, netrvá dlho, a jej hrdosť a prehnaná statočnosť sa jej vypomstia. Vo chvíli, keď zúfalo potrebuje pomoc, totiž nikoho z blízkych nevie zastihnúť. Keď už sa zdá, že Ceydin nápad nestojí ani za fajku tabaku, skrsne jej v hlave ďalší, ešte odvážnejší. A keďže do istej miery stojí a padá na márne protestujúcom Arifovi... Naozaj stojí za to!

Keď právom znepokojený Musa (Devrim Özder Akın) zalarmuje Yeliz, na smrť vystrašená okamžite ako víchor uháňa domov - v nádeji, že ešte nie je neskoro...

Sledujte vo štvrtok, 26. mája, o 10.20!