Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 3. a 4. epizóda

24. 05 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 3. a 4. epizóda
Sila ženy II.: 3. a 4. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Bahar sa zastaví srdce, keď sa dozvie, že Envera hľadal akýsi Sarp. Je to už akosi priveľa náhod – a ona na náhody neverí... Chce poznať pravdu, a to hneď!

Aj keď je to pre ňu veľmi ťažké, Bahar (Özge Özpirinçci) v sebe napokon nájde dosť sily, aby Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil) povedala, čo tak dlho odkladala – smutnú pravdu o ich ockovi Sarpovi (Caner Cindoruk). Presnejšie to, čo za ňu považuje... Hoci Yeliz (Ayça Erturan) pohľad na uplakanú Ceydu (Gökçe Eyüboğlu) láme srdce, keď jej spolubývajúca povie o svojich najnovších odvážnych plánoch, začne vážne pochybovať, či sa náhodou nezbláznila! Enver (Şerif Erol) je veľmi dojatý, keď mu Hatice (Bennu Yıldırımlar) oznámi, čo zamýšľa urobiť. Niečo také by totiž nedokázal každý. Sebeckú Şirin (Seray Kaya), ktorú vždy zaujímal – a stále zaujíma - len jej vlastný prospech, však nečakané novinky vytočia dožerava! Bahar je na tom zdravotne čoraz horšie. Je veľmi slabá a na jej tele sa každý deň na tých najneočakávanejších miestach objavujú nové a nové modriny... Nešťastná Pırıl (Ahu Yağtu) si znovu spomenie na deň, keď spoznala svojho terajšieho manžela a na nečakane dramatické okolnosti, ktoré vtedy ich osudy navždy spojili.

Všetci akoby razom skameneli, keď Doruk povie malému Borovi (Demir Beyitoğlu), že videl svojho ocka. Nik nevie, čo povedať. Situácia sa, žiaľ, vzápätí nečakane vyhrotí, keď Jale (Ece Özdikici) v zamyslení spomenie, že Envera hľadal akýsi Sarp. Pre Bahar, ktorej sa v tej chvíli zastaví srdce, je to už akosi priveľa náhod – a ona na náhody neverí... Chce poznať pravdu, a to hneď! Diablica Şirin naozaj len zázrakom nedoplatí na to, že trápne sabotuje všetky pokusy Ceydy a Yeliz hovoriť s ňou alebo s jej otcom...

Ako z väčšiny úbožiakov, ktorí si doslova voľkajú v tom, keď ubližujú slabším, keď ich fyzicky, psychicky, či emocionálne týrajú, aj zo Şirin sa vykľuje obrovský slaboch, ktorý sa od strachu trasie ako osika, keď sa karta zrazu obráti!

Sledujte v stredu, 25. mája, o 10.20!