Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy II.: 1. a 2. epizóda

23. 05 2022 12:05 | Alexandra Stahlová
Sila ženy II.: 1. a 2. epizóda
Sila ženy II.: 1. a 2. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Hoci mu hlavou víria tisíce znepokojujúcich myšlienok, aspoň na chvíľku je Arif naozaj šťastný. Pretože ho Bahar po prvý raz chytí za ruku!

Hoci malý Doruk (Ali Semi Sefil) pozná Sarpa (Caner Cindoruk) len z fotografií, je si absolútne istý, že ten muž s nekonečne smutným pohľadom na parkovisku pred nemocnicou je jeho ocko. Arifovi (Feyyaz Duman), ktorý začuje, ako nevinné chlapča neznámeho muža osloví, na chvíľu zamrie srdce v hrudi – len aby sa vzápätí divo rozbúchalo, keď sa sám ocitne tvárou v tvár duchovi zo svojej najhoršej nočnej mory. Ťažko povedať, či Sarpa viac vydesí nečakané stretnutie so Suatovým (Gazanfer Ündüz) poskokom v nemocnici alebo čudný telefonát s evidentne na smrť vystrašenou Pırıl (Ahu Yağtu)... Şirin (Seray Kaya) si nenechá ujsť príležitosť znova a znova kruto podpichovať Bahar (Özge Özpirinçci), doslova sa v tom vyžíva! No viac než jej sadizmus Bahar vykoľají pohľad na Doruka a Nisan (Kübra Süzgün), ktorí sa s detsky dojímavým odhodlaním pustia do hľadania svojho ocka, ktorý im tak veľmi chýba. Pırıl sa zmocní nekonečná hrôza, keď si azda po prvý raz v živote uvedomí, aký nevyspytateľný a veľmi, veľmi nebezpečný človek jej otec v skutočnosti je. Arif neskrýva zdesenie, keď sa dozvie, čo sa stalo Enverovi (Şerif Erol) a čo možno hrozí žene, ktorú tak veľmi ľúbi.

Sarp sa ani po niekoľkých pohárikoch nedokáže vyrovnať s tou obludnosťou, ktorú vraj jeho mama (Şebnem Köstem) urobila. Veľmi sa na ňu hnevá a v duchu ju preklína, nech už je kdekoľvek – netušiac, že Jülide tentoraz neušla. Že už nikdy nikam neodíde... Hoci mu hlavou víria tisíce znepokojujúcich myšlienok, aspoň na chvíľku je Arif naozaj šťastný. Pretože ho Bahar po prvý raz chytí za ruku! Neprestáva ho však zožierať tá mučivá neistota, čo by bolo, keby, a tak položí Bahar otázku, na ktorú tak zúfalo potrebuje poznať odpoveď...

Aj keď sú z nich dnes naozaj dobré priateľky, Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) a Yeliz (Ayça Erturan) sa opäť raz nezhodnú v zásadnej otázke - kto patrí k Bahar, Arif alebo Sarp?!

Sledujte v utorok, 24. mája, o 10.20!