Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy: 95. a 96. epizóda

19. 05 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 95. a 96. epizóda
Sila ženy: 95. a 96. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Sarp je taký nahnevaný na Suata, že prinúti Pırıl raz a navždy sa rozhodnúť medzi ním a jej otcom!

Sarpovo (Caner Cindoruk) stretnutie s Enverom (Şerif Erol) má, žiaľ, oveľa dramatickejší priebeh, ako mladší z dvojice očakával. Láskavý krajčír totiž vo vážnom stave skončí v nemocnici! Na smrť vystrašené Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Şirin (Seray Kaya) sa cestou do nemocnice pohádajú - kvôli rozdielnemu názoru na to, či dať alebo nedať vedieť Bahar (Özge Özpirinçci). Zdravý rozum však tentoraz zvíťazí nad neľudskou závisťou a zlé správy si tak nájdu cestu k nej a všetkým Enverovým blízkym a priateľom z Apartmánov Palác.

Sarpovi sa akýmsi zázrakom podarí vytratiť sa spred nemocnice bez toho, aby ho Bahar čo i len zahliadla – alebo on ju!

Keďže Şirin sa zase raz ukáže zo svojej najodpornejšej stránky, Nisan (Kübra Süzgün) s Dorukom (Ali Semi Sefil) sa dojímavo pokúsia dodať utrápenej Hatice útechu. A to je pre Şirin ďalší dôvod mamu ešte viac raniť...

Keď si Bahar všimne, že medzi Enverovými vecami chýba jeho mobil, všetkým okrem nej a Jale (Ece Özdikici) napadne, kde by mohol byť – a čo to môže znamenať! Už-už sa zdá, že sa ich najhoršie obavy naplnia, keď zasiahne zrejme sama prozreteľnosť, zastúpená duchaprítomnou Ceydou (Gökçe Eyüboğlu)... Sarp je taký nahnevaný na Suata (Gazanfer Ündüz), že prinúti Pırıl (Ahu Yağtu) raz a navždy sa rozhodnúť medzi ním a jej otcom. Dá jej čas do rána, no ona toľko času nepotrebuje – vie, čo chce, a tak neváha ani minútu a obom najdôležitejším mužom svojho života to aj na rovinu povie.

Namiesto toho, aby sa Şirin aspoň raz poriadne pozrela do zrkadla, viní z otcovho kolapsu všetkých ostatných, len nie seba. No keď sa nenávistne pustí do nevlastnej sestry, dočká sa konečne reakcie, akú si už dávno zaslúžila – od Jale! Bahar sa dozvie, že má ešte jednu sestru a že za to, že jej možno zachráni život, vďačí len a len svojej mame.

Hoci niečo podobné robí po úplne prvý raz, zdá sa, že Arif (Feyyaz Duman) je zrodený pre to byť hlavou rodiny, čo neujde ani Dorukovi, ani Nisan...

Sledujte v piatok, 20. mája, o 10.20!