Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy: 91. a 92. epizóda

17. 05 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 91. a 92. epizóda
Sila ženy: 91. a 92. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Dôvod, prečo sa potvora Jülide po rokoch zrazu zjavila v živote Bahar a jej detí je naozaj, naozaj odporný...

Bahar (Özge Özpirinçci) je veľmi dojatá a veľmi, veľmi hrdá, keď z detí naveľa-naveľa vytiahne, kde skončili všetky ich hračky. Srdce jej však boľavo stisne, keď pochopí, prečo sú tak zvláštne zarazené... Sarpa (Caner Cindoruk) poriadne vykoľaja nečakané správy od Leventa (Semi Sırtıkkızıl). Pırıl (Ahu Yağtu) zneistie, keď si uvedomí, že nielen ona má tajnosti pred manželom, ale evidentne aj on pred ňou. Jale (Ece Özdikici) len ťažko skrýva prekvapenie, keď ju nečakane navštívi Şirinin (Seray Kaya) psychiater a zdôverí sa jej, že plánuje jej sesternicu hospitalizovať!

Keď Peyami (Selim Aygün) požiada Ceydu (Gökçe Eyüboğlu) o malú láskavosť, ona chce od toho neboráka na oplátku niečo, čo ich oboch môže dostať do obrovských problémov...

Ťažko povedať, kto je viac zaskočený nečakaným zoznámením s Jülide (Şebnem Köstem) – či Nisan (Kübra Süzgün) s Dorukom (Ali Semi Sefil), Enver (Şerif Erol), alebo... Şirin?!

Novinka, ktorú Hikmet (Melih Çardak) oznámi Ceyde len tak, akoby sa nechumelilo, ju na chvíľu úplne pripraví o reč – a odvážny plán čo najskôr sa rozviesť s Peyamim razom pustí z hlavy! Ukáže sa, že Enverov zlý pocit zo svatky Jülide bol opodstatnený. Dôvod, prečo sa tá potvora po rokoch absolútneho nezáujmu zrazu zjavila v živote prvej nevesty Bahar, ktorou vždy pohŕdala, a jej detí, je totiž naozaj, naozaj odporný.

Şirin sa v noci tajne vykradne z domu, varovať Suatovho (Gazanfer Ündüz) poskoka. V poslednej chvíli si to síce rozmyslí, no pre vlastnú bezpečnosť a bezpečnosť svojich najbližších mu predsa len dohodí jednu mimoriadne šťavnatú kosť, do ktorej vie, že sa istotne zahryzne!

Arif (Feyyaz Duman), Ceyda a Yeliz (Ayça Erturan) si robia obrovské starosti o uja Envera, ktorého už videli vo všelijakom rozpoložení, ale takéhoto hlboko rozrušeného ešte nikdy. Je, žiaľ, len otázkou času, kedy už nedokáže udržať to strašné tajomstvo, ktoré tak veľmi ťaží jeho láskavú dušu, a pravda sa z neho vyleje ako žeravá láva zo sopky, ktorá sa po rokoch nečinnosti opäť náhle prebudila k životu a ničí všetko, čo sa jej postaví do cesty...

Sledujte v stredu, 18. mája, o 10.25!