Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy: 89 a 90. epizóda

16. 05 2022 12:40 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 89 a 90. epizóda
Sila ženy: 89 a 90. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Nešťastná Hatice, ktorá sa bojí, že by jej staršiu dcéru mohla pravda zabiť, sa so žiadosťou o pomoc obráti na Jale.

Spočiatku to vyzerá ako úplne strelený nápad, no napokon sa preň nadchnú v podstate všetci Baharini (Özge Özpirinçci) najbližší priatelia, a tak niekoľko nekonečných nocí pracujú ako včeličky, aby všetko dopadlo tak, ako má... Výsledok predčí aj ich najodvážnejšie očakávania! Hatice (Bennu Yıldırımlar) nechápe, prečo jej opakovane volá pani Bahar. Veď už sa predsa nemajú o čom baviť! Lenže... Čo ak sa mýli?!

Stane sa, čo sa stať muselo - Enver (Şerif Erol) sa dozvie, že to, čo považoval za nemožné, je pravda. Ten šok ho pripraví i o poslednú pevnú pôdu pod nohami...

Şirin (Seray Kaya) sa napokon vypomstia všetky tie nechutné lži a polopravdy, ktoré roky servírovala rodičom. Teraz sa môže hoc aj rozkrájať či rozliať na kolomaž, otca nedokáže presvedčiť, že tentoraz skutočne vraví pravdu!

Keďže neuveriteľne rozhnevaný Enver je odhodlaný povedať Bahar pravdu za každú cenu, nešťastná Hatice, ktorá sa bojí, že by jej staršiu dcéru mohla pravda zabiť, sa so žiadosťou o pomoc obráti na Jale (Ece Özdikici). Intervencia sa však zvrtne nečakaným smerom, keď sa nepozvaná dostaví aj Şirin, ktorá už viac pred rodičmi nechce skrývať aj druhú stranu tohto smutného príbehu. Tú Sarpovu (Caner Cindoruk).

Arif (Feyyaz Duman) je zmätený, keď sa pri neplánovanom rozhovore o zamilovanosti s Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukom (Ali Semi Sefil) deti zrazu rozchichocú - akoby o ňom niečo vedeli...

Aj tvárou v tvár neodškriepiteľnej pravde sa Enver zdráha uveriť čomukoľvek, čo Şirin hovorí. Zatne sa a trvá na tom, že sa musí osobne stretnúť so Sarpom. Lebo inak ho nikto a nič na svete nezastaví, pôjde na políciu!

Sledujte v utorok, 17. mája, o 10.20!