Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy: 87. a 88. epizóda

13. 05 2022 12:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 87. a 88. epizóda
Sila ženy: 87. a 88. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Pırıl aj s deťmi po návrate do Turecka čaká obrovské prekvapenie v podobe nečakaného, a tiež neželaného hosťa...

Doruk (Ali Semi Sefil) poriadne zaskočí Bahar (Özge Özpirinçci) naozaj nečakaným prianím. No ešte viac Nisan (Kübra Süzgün) nevinnou otázkou, ktorá ju prinúti pre blaho a pokojný spánok svojich milovaných detí prehodnotiť isté rozhodnutie. Po tom, čo právom nazúrený Sarp (Caner Cindoruk) náležite „usmerní“ Suatovho (Gazanfer Ündüz) poskoka, dá aj svokrovi jasne najavo, že mu už viac nedovolí rozhodovať zaňho. V ničom.

Bahar trestuhodne precení svoje sily, len aby na synčekovej smutnej tváričke opäť vyčarila úsmev. Je to dokonca až také zlé, že ju Arif (Feyyaz Duman) uprostred noci musí odviezť do nemocnice...

Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) a Yeliz (Ayça Erturan) konečne nájdu spôsob, ako sa raz a navždy zbaviť občas celkom zábavného, ale väčšinou dosť únavného vzájomného doťahovania.

Ukáže sa, že aj taká zdanlivo banálna úloha, ako odviesť deti do školy, si vyžaduje doslova nadľudské úsilie roztržitého Envera (Şerif Erol). Ešteže má v Nisan naozaj neoceniteľnú pomocníčku! Pırıl (Ahu Yağtu) sa aj s oboma deťmi bez ohlásenia vráti späť do Turecka. Po návrate domov ju čaká obrovské prekvapenie v podobe nečakaného, a tiež neželaného hosťa... Hatice (Bennu Yıldırımlar) opäť raz bolestne pocíti Şirininu (Seray Kaya) neodpustiteľnú aroganciu a, žiaľ, aj neľudskú krutosť.

Nepoučiteľná Jülide (Şebnem Köstem) urobí osudovú chybu – začne totiž sprosto vydierať svoju novú nevestu! Ceydu a Yeliz, ale i Bahar, veľmi škrie, že láskavý Musa (Devrim Özder Akın) v podstate ich zásluhou prišiel o všetko svoje oblečenie i o hračky malého Boru (Demir Beyitoğlu). Ani jedna z nich však nemá peniaze, aby ho aspoň nejako odškodnili.

Enver dostane novú zákazku. Veľkú. Priveľkú... Chystá sa ju preto odmietnuť – no nedostane šancu!

Sledujte v pondelok, 16. mája, o 10.30!