Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy: 85. a 86. epizóda

12. 05 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 85. a 86. epizóda
Sila ženy: 85. a 86. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Mafiánov, ktorí si brúsia zuby na Baharin byt, čaká pri jeho najbližšej „obhliadke“ poriadne prekvapenie...

Hoci sa Bahar (Özge Özpirinçci), na rozdiel od všetkých ostatných, veľmi snaží nedať na sebe znať, ako veľmi ju ranilo, že jej darček od mamy (Bennu Yıldırımlar) nesadne – a prečo -, pred dobrákom Enverom (Şerif Erol) sa pretvarovať nemusí... Ráno všetkých prebudí obrovský lomoz na chodbe. Sťahováci! Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) má totiž plné ruky práce s udržaním zdania svojho nedobrovoľného manželstva. Ako inak, kvôli Umran, ktorá sa k mladomanželom, ehm, „samopozve“!

Arif (Feyyaz Duman) sa veľmi hanbí, že kvôli hriechom jeho otca (Yaşar Üzer) hrozia Bahar a jej deťom veľké problémy. Je pripravený urobiť čokoľvek, aby tomu zabránil – dokonca sa aj vzdať vlastnej strechy nad hlavou...

Bahar má čo robiť, aby pri pohľade na svoje polorozpadnuté topánky potlačila slzy, ktoré sa jej derú do očí, keď sa zásluhou všetečnej Nisan (Kübra Süzgün) dozvie, kde skončili tie, čo mala dostať na narodeniny. Mafiánov, ktorí si brúsia zuby na Baharin byt, čaká pri jeho najbližšej „obhliadke“ poriadne prekvapenie – pár teplých slov im totiž prídu osobne adresovať Seyfullah (Rana Cabbar) a Hikmet (Melih Çardak)!

Keďže Şirin (Seray Kaya) ich drzo nonstop sleduje, akoby jej azda boli povinné skladať účty, Jale (Ece Özdikici) sa nepodarí Hatice oznámiť to, kvôli čomu prišla, v tajnosti.

Aj keď si vôbec nie je istý, že je to správne, Levent (Semi Sırtıkkızıl) pomôže Sarpovi (Caner Cindoruk) znovu sa stretnúť so Şirin. No zdá sa, že ich tajné stretnutie má neželaných svedkov... Yusuf dostane zaslúžený trest za svoj poklesok!

Sledujte v piatok, 13. mája, o 10.25!