Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy: 83. a 84. epizóda

11. 05 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 83. a 84. epizóda
Sila ženy: 83. a 84. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Yeliz by sa najradšej pod zem prepadla, keď zbadá nešťastný výraz na Dorukovej tvári pri zmienke ockovi, s ktorým trávia čas jej deti.

Pohľad na Bahar (Özge Özpirinçci) a Arifa (Feyyaz Duman), ktorým to na parkete svedčí ako kráľovi a kráľovnej, zbaví všetkých prípadných skeptikov pochybností, že tí dvaja patria k sebe. Hatice (Bennu Yıldırımlar) uprostred noci na smrť vydesí Şirinin (Seray Kaya) mimoriadne silný hysterický záchvat. Jej zúfalý bľabot o Sarpovi (Caner Cindoruk) a nebezpečných chlapoch, ktorý ju uniesli, sledujú ju a vyhrážajú sa jej, spočiatku považuje za prejav jej psychického ochorenia. No vzápätí sa stane niečo, čo ju prinúti tento názor prehodnotiť...

Arif pomôže ujovi Enverovi (Şerif Erol) zohnať úžasný narodeninový darček pre Bahar – a on na oplátku pomôže s výberom jemu.

Yeliz (Ayça Erturan) by sa najradšej pod zem prepadla, keď zbadá nešťastný výraz na Dorukovej (Ali Semi Sefil) tvári pri zmienke ockovi, s ktorým trávia čas jej deti – pretože on toho svojho nemal šancu ani len spoznať. Ešteže Bahar aj napriek únave a veľkým bolestiam dokáže opäť raz neuveriteľne zaimprovizovať! Keďže Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) a Yeliz sa nie bezdôvodne boja Haticinho odmietnutia, požiadajú Nisan (Kübra Süzgün) o malú láskavosť.

Ktovie, ako by sa asi Şirin zatvárila, keby vedela, kam sa jej mama naozaj vybrala v čase, keď vraj mala v práci poradu...? Sarp dôrazne varuje svojho svokra Suata (Gazanfer Ündüz), aby sa ani on, ani nik z jeho mužov nedovažoval ani len priblížiť k Şirin a jej rodine. Jediný človek, ktorému sa zúfalá Hatice dnes môže zdôverovať so svojimi malými i veľkými trápeniami, je Jale (Ece Özdikici).

Leventa (Semi Sırtıkkızıl) každým dňom viac a viac vytáča evidentná posadnutosť jeho priateľky bývalým švagrom. No keďže Şirin sa jeho pomoc ešte môže hodiť, urobí všetko, len aby jeho podozrenia vyvrátila.

Sledujte vo štvrtok, 12. mája, o 10.25!