Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy: 81. a 82. epizóda

10. 05 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 81. a 82. epizóda
Sila ženy: 81. a 82. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Dorukov nečakaný výber spolucestujúceho v svadobnom mikrobuse je veľkým prekvapením... A nie, nie je to jeho milovaná Ceyda!

Na rozdiel od jej rodičov, ktorí ani len netušia, v akom nebezpečenstve sa nachádzajú oni aj ich mladšia dcéra, Levent (Semi Sırtıkkızıl) si o Şirin (Seray Kaya) oprávnene robí veľké starosti. Jale (Ece Özdikici) má pre Hatice (Bennu Yıldırımlar) zlé správy – situácia s kostnou dreňou pre Bahar (Özge Özpirinçci) sa totiž skomplikuje. A tak jej utrápená teta prezradí roky starostlivo skrývané tajomstvo...

Keď na smrť vystrašený Levent konečne naberie odvahu a zájde za Hatice, aby sa jej zveril so svojimi najhoršími obavami, čaká ho obrovské prekvapenie, ktoré mu doslova vyrazí dych!

V predvečer svadby nedokáže Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) myslieť na nič iné, len a svojho synčeka Ardu a to, ako veľmi by sa chcela konečne udobriť s mamou, aby jej ho aspoň občas dovolila vídať...

Všetci sú prekvapení, keď sa ukáže, čím sa Arifov (Feyyaz Duman) otec Yusuf (Yaşar Üzer) živil skôr, než začal žiť len z dedičstva svojej nebohej ženy. Ešte väčším prekvapením je však Dorukov (Ali Semi Sefil) nečakaný výber jeho spolucestujúceho v svadobnom mikrobuse... A nie, nie je to jeho milovaná Ceyda! Yeliz (Ayça Erturan) a Berşan (Sahra Şaş) vôbec nie sú nadšené, že sa v hoteli musia deliť o spoločnú izbu. Neznesiteľne ufrflaný je však i Yusuf, ktorému šťastie jeho syna zjavne predsa len nie je také ukradnuté, ako sa spočiatku zdalo.

Şirin sa stále nedokáže spamätať z prežitej traumy, má strach čo i len vystrčiť nos z domu. Už je len krôčik od nervového zrútenia... Akoby nedobrovoľný ženích Peyami (Selim Aygün) nebol už i tak dosť vystresovaný, krátko pred obradom ho svojou návštevou poctí od žiarlivosti besniaci Hikmet (Melih Çardak).

Stíhačka Umran len vďaka Baharinej duchaprítomnosti neodhalí, že ju Ceyda s priateľkami po celý čas vodia za nos!

Sledujte v stredu, 11. mája, o 10.25!