Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy: 79. a 80. epizóda

09. 05 2022 12:45 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 79. a 80. epizóda
Sila ženy: 79. a 80. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Şirin zavolá Alpovi/Sarpovi, aby mu povedala pravdu! Lenže, na jej smolu... Muž, s ktorým hovorí, nie je jej bývalý švagor.

Suat (Gazanfer Ündüz) sa nie veľmi šikovne snaží predstierať, že Alpov (Caner Cindoruk) opätovne odložený odchod do Ameriky ho znepokojuje len kvôli jeho dcére (Ahu Yağtu) a vnukom. Şirin (Seray Kaya) je všeličo, ale hlúpa rozhodne nie je, a preto skôr, než nešťastná Hatice (Bennu Yıldırımlar) nájde vhodné slová, pochopí, o čo ide. Hoci je pre Bahar (Özge Özpirinçci) veľmi ťažké opäť klamať milovaným deťom, vzhľadom na okolnosti, žiaľ, nemá inú možnosť.

Hoci Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) a Yeliz (Ayça Erturan) zaskočia Bahar naozaj trochu zvláštnou požiadavkou, budúca nevesta si zjavne všetko dobre premyslela, a tak napokon predsa len súhlasí!

Aj keď sa Bahar po celý čas snaží nedať na sebe znať, ako veľmi sa bojí a aká je bezradná, stačí pár slov so Jale (Ece Özdikici) a všetky obranné múry, ktoré okolo seba vystavala, sa v jedinej sekunde rozpadnú na prach...

Nečakaná správa o rozvode rodičov už i tak dosť vykoľajenú Şirin ešte viac vyhodí z konceptu, a tak v zúfalej snahe zabrániť mu urobí niečo naozaj, naozaj hlúpe... Zavolá Alpovi/Sarpovi, aby mu povedala pravdu o Bahar, Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil)! Lenže, na jej smolu... Muž, s ktorým práve hovorí, nie je jej bývalý švagor. Nič netušiaci Sarp má totiž práve na druhom konci mesta iný dôležitý rozhovor – s neprehliadnuteľne zaskočeným Leventom (Semi Sırtıkkızıl).

Ak Şirin až dosiaľ nevedela, s akými nebezpečnými ľuďmi má dočinenia, najneskôr vo chvíli, keď ju Suatov poskok núti rozhodnúť, ktorého z jej rodičov zabijú a ktorého nechajú žiť, konečne pochopí...

Hoci má dobrák Enver (Şerif Erol) plnú hlavu starostí kvôli chystanému rozvodu a naozaj dosť veľa práce s veľkou zákazkou pre Ceydu, rád sa podujme na ešte jednu menšiu, tak trochu špeciálnu – pre Doruka.

Sledujte v utorok, 10. mája, o 10.20!