Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Sila ženy: 77. a 78. epizóda

06. 05 2022 12:25 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 77. a 78. epizóda
Sila ženy: 77. a 78. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Peyamimu vôbec nie je smiešne, že si z neho Ceyda s Berşan uťahujú kvôli tomu, čo chcel... A čo dostal.

Leventovi (Semi Sırtıkkızıl) sa bez väčšej námahy podarí získať pre Şirin (Seray Kaya) veľmi cenné informácie. Na Berşanino (Sahra Şaş) veľké prekvapenie sú Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) a Yeliz (Ayça Erturan) ako vymenené. Nielenže sú z nich zrazu najlepšie kamarátky, ale navyše spolu zjavne plánujú to, čo ešte včera bolo čímsi ako koncom sveta – Ceydinu svadbu! Pırıl (Ahu Yağtu) aj so synmi podľa plánu odletela do Ameriky, no Alp (Caner Cindoruk) sa napokon rozhodol zostať v Istanbule.

Enver (Şerif Erol) s Arifom (Feyyaz Duman) sa práve chystajú povedať Bahar (Özge Özpirinçci) tú možno najdôležitejšiu správu zo všetkých, keď na jej dvere zaklope nečakaný hosť...

Hoci strach z toho, čo možno bude nasledovať, všetkým zasväteným hodnú chvíľu zväzuje jazyk, keď nič netušiaca Ceyda jedinou uponáhľanou otázkou udrie klinec po hlavičke, už viac nemôžu mlčať.

Peyamimu (Selim Aygün) vôbec nie je smiešne, že si z neho Ceyda s Berşan uťahujú kvôli tomu, čo chcel... A čo dostal. Právom riadne napálený Arif „priateľsky“ dohovorí chlapíkom, ktorí tak hanebne obtiahli dobráka Envera. Suatov (Gazanfer Ündüz) poskok má pre svojho šéfa veľmi zlé správy – týkajú sa Şirin a Leventa! Yeliz má zaujímavé novinky o svojom exmanželovi.

Ujo Enver má pocit, akoby sa ocitol v nesprávnom filme, keď mu Ceyda s Yeliz zadajú najnovšiu zákazku a požiadajú ho aj o ďalšiu neobvyklú láskavosť... Şirin vôbec nevie, čo má robiť, keď jej Levent povie, čo zistil. Kto by si pomyslel, ako veľmi si Ceyda bude vychutnávať skúšanie rozprávkových šiat na svadbu, o ktorú vôbec nestojí. Vzťah Hatice (Bennu Yıldırımlar) a Şirin je kvôli tajomstvám, ktoré jedna pred druhou majú, čoraz napätejší.

Malý Doruk (Ali Semi Sefil) je veľmi nešťastný, keď sa dozvie, že sa jeho milovaná teta Ceyda bude vydávať. O tom, koho by si mala vziať, má totiž veľmi jasnú predstavu...

Sledujte v pondelok, 9. mája, o 10.30!