DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sila ženy: 42. a 43. epizóda

18. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 42. a 43. epizóda
Sila ženy: 42. a 43. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Berşan sa ukážkovo preráta, keď sa drzo votrie medzi Arifa a Bahar v nádeji, že im pokazí večer. Čaká ju naozaj tvrdý stret s realitou.

Yeliz (Ayça Erturan) sa neprestáva trápiť kvôli Bahar (Özge Özpirinçci). Má pocit, akoby ju zrádzala, keď jej tají nechutnú pravdu o Şirin (Seray Kaya), aj keď to robí pre jej dobro. A tak sa rozhodne urobiť, čo skrátka urobiť musí – a najlepšie hneď! Jale (Ece Özdikici) a Sinan (Oktay Gürsoy) sa snažia pripraviť Bahar na to, s čím všetkým musí rátať po transplantácii kostnej drene a že voľky-nevoľky bude musieť prehodnotiť svoje priority. Je totiž o päť minút dvanásť... Jale rozladí, keď si evidentne pobavený Sinan začne necitlivo uťahovať z jej trápenia kvôli Musovi (Devrim Özder Akın) a jeho domnelej nevere. Arifovi (Feyyaz Duman) sa čoraz menej darí skrývať, ako veľmi mu na Bahar záleží. Vlastne, nedarí sa mu to vôbec – a už vôbec nie pred ňou. Pohľad na fotografiu v babkinom (Bennu Yıldırımlar) mobile vyrazí Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil) dych!

Arogantná Şirin síce rodičom a sestre sľúbila, že sa v ich neprítomnosti postará o deti, no dodržať tento sľub nemieni ani omylom. Nuž, komu niet rady... Berşan (Sahra Şaş) doslova ozelenie od žiarlivosti, keď sa nepozvaná dostaví na Ceydino vystúpenie a zistí, že Arif a Bahar sú jej hosťami. Bahar ani len netuší, že práve robí osudovú chybu, keď sa po krátkom váhaní rozhodne nezdvihnúť telefonát od „tej ženy“. Berşan sa ukážkovo preráta, keď sa drzo votrie medzi Arifa a Bahar v nádeji, že im pokazí večer. Čaká ju naozaj tvrdý stret s realitou.

Aj keď sa všetci snažia tváriť, akoby sa nič nestalo, Arifovo neplánované vyznanie v ich srdciach spôsobí riadnu búrku – a obzvlášť v Baharinom...

Sledujte v utorok, 23. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na