DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 40. a 41. epizóda

17. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 40. a 41. epizóda
Sila ženy: 40. a 41. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Poznanie, aká odporná kreatúra vyrástla z jeho malého dievčatka Envera zabíja. Je právom nahnevaný, sklamaný - a veľmi, veľmi sa hanbí.

Bahar (Özge Özpirinçci) je úplne ochromená zistením, že Sarpov (Caner Cindoruk) telefón jej tajne poslal ujo Enver (Şerif Erol). Chce poznať pravdu, musí ju poznať...! Preto Envera konfrontuje s tým, čo už vie. Keď sa Şirin (Seray Kaya) pokúsi zasiahnuť, Bahar ju zahriakne, pretože jej neverí ani jediné slovo. Verí jedine ujovi Enverovi. No tentoraz, žiaľ, staví na nesprávneho koňa... Hatice (Bennu Yıldırımlar) je v šoku, keď sa dozvie, prečo je vzťah jej manžela a mladšej dcéry naozaj v troskách. No to, aké zlé to, čo nešťastný Enver vie, musí byť, pochopí až vo chvíli, keď jeho tvár zalejú horúce slzy... Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) poradí Bahar, aby aspoň na istý čas zabudla na svoje pochybnosti a podozrenia – pre svoje vlastné dobro a pre dobro svojich detí, kým sa vylieči. Şirin, ktorej začína nebezpečne tiecť do topánok, zájde za Arifom (Feyyaz Duman) a zahrá pred ním vcelku uveriteľné divadielko, ako veľmi jej na sestre záleží. Samozrejme, len aby si zachránila vlastný krk! Vďaka Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil) sa Hatice a Enver pozvoľna znova učia tešiť sa z maličkostí i zo života ako takého. Ich úprimnú radosť a šťastie však razom vystriedajú pocity hanby a beznádeje - po rozhovore s Bahar. Ceydu prekvapí naozaj nečakaná návšteva...

Poznanie, aká odporná kreatúra vyrástla z jeho malého dievčatka Envera zabíja. Je právom nahnevaný, sklamaný - a veľmi, veľmi sa hanbí. Şirin už nechce ani vidieť! No Hatice, aj keď viditeľne otrasená, sa milovanej dcére nedokáže obrátiť chrbtom ani teraz... Ak by aj Ceyda mala nejaké pochybnosti, čo Arif cíti alebo necíti k Bahar, najneskôr po tom, čo ho pozve na svoje predstavenie, sú fuč.

Ťažko povedať, čo asi Şirin sleduje, keď sa ponúkne, že Bahar urobí istú láskavosť. Isté je len jedno – neprehliadnuteľné pochybnosti sa objavia nielen v očiach staršej zo sestier, ale i v Enverových a Haticiných!

Sledujte vo štvrtok, 18. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na