DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 38. a 39. epizóda

16. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 38. a 39. epizóda
Sila ženy: 38. a 39. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Arifa, ktorý má Bahar každým dňom radšej, hlboko zasiahne šťastný výraz v jej tvári, keď mu povie najnovšie novinky o Sarpovi.

Namiesto toho, aby Bahar (Özge Özpirinçci) rodičom, ktorých jej náhle mdloby vystrašia na smrť, konečne povedala pravdu, nerozumne predstiera, že je len trochu chudokrvná a pri bláznení s deťmi sa zrejme o čosi viac unavila. Stačí jediný pohľad do Şirininých (Seray Kaya) očí plných hnevu a žiarlivosti a Hatice (Bennu Yıldırımlar), ktorá ešte stále neodhalila, aká je jej mladšia dcéra potvora a ako ňou už celé roky nechutne manipuluje, opäť pochytia pochybnosti. A znôška ďalších hlúpych a nechutných špekulácií Şirin ich len a len umocní! Nečudo, že to medzi ňou a dobrákom Enverom (Şerif Erol) začne znovu škrípať... Keď sa Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) zdôveria mame, čo ich tak veľmi trápi, jej reakcia ich poriadne zaskočí. Právom nahnevaná Yeliz (Ayça Erturan) sa rozhodne konfrontovať Şirin a zistiť od nej o Sarpovi (Caner Cindoruk) a ich vzťahu všetko, čo sa len dá. Na vlastnej koži sa však presvedčí, že tá diablica v ľudskej koži vôbec nemá svedomie... Enver poradí skľúčenému Musovi (Devrim Özder Akın), ako zabojovať o Jale (Ece Özdikici). Keď Arif (Feyyaz Duman) zistí, že Bahar aj napriek pokročilej hodine stále trčí v práci, skrsne mu v hlave nápad, ktorým jej úplne vyrazí dych. A nielen jej...

Ťažko povedať, či taktika, ktorú si Musa zvolil na získanie manželkinej pozornosti, má šancu na úspech, jedno jej však uprieť nemožno – Jale vytrhne z jej zvyčajnej komfortnej zóny. Arifa, ktorý má Bahar každým dňom radšej, hlboko zasiahne šťastný výraz v jej tvári, keď mu povie najnovšie novinky o Sarpovi. Zákerná Şirin opäť hanebne zneužije otcovu dobrotu a maminu trestuhodnú neschopnosť v čomkoľvek jej oponovať, len aby nenávidenej nevlastnej sestre znova ublížila. A ešte sa extra poistí, aby jej zlomyseľný a neľudský plán vyšiel celkom podľa jej predstáv!

Keď Musa ráno v dobrej nálade konečne dorazí domov, azda po prvý raz, odkedy sú manželia, Jale zrazu pocíti v srdci boľavý osteň žiarlivosti.

Sledujte v stredu, 17. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na