DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 36. a 37. epizóda

15. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 36. a 37. epizóda
Sila ženy: 36. a 37. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Enver netuší, prečo neznáma žena v aute pred ich domom tak usedavo plače. Žiaľ, ak by poznal pravdu, zrejme by horko zaplakal aj on.

Hatice (Bennu Yıldırımlar) starostlivo zahladí všetky stopy Şirininho (Seray Kaya) záchvatu zúrivosti v skromnej izbičke ich hostí, a tak nikto nič nezistí. Na rozdiel od Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil), ktorých sny o ockovi (Caner Cindoruk) sú plné optimizmu a nádeje, v tých svojich ho Bahar (Özge Özpirinçci) zasypáva výčitkami... A on sa bráni. Ešteže ju na iné, krajšie myšlienky privedú ďalšie zábavné spomienky na staré časy, ktorými urobí veľkú radosť svojim deťom i nevlastnému otcovi (Şerif Erol), ktorý pri vnúčatkách doslova rozkvitá. Hatice a Şirin (Seray Kaya) doslova zamrznú od strachu, keď dobrák Enver začne v Baharinej prítomnosti diktovať svojmu známemu Şirinino číslo! Bahar sa znovu pozrie na správy v Sarpovom mobile – a to, čo zistí, ju razom pripraví o pevnú pôdu pod nohami! Keď sa Yeliz (Ayça Erturan) zastaví u Sarıkadıovcov, ako vždy neznesiteľne arogantná Şirin sa pred cudzou ženou, ktorú vidí prvýkrát v živote, predvedie zo svojej najhoršej stránky. No možnože by si tá potvora radšej poriadne zahryzla do jazyka, keby vedela, že práve táto žena jej môže poriadne zavariť!

Po odhalení pravdy je Yeliz taká znechutená a neskutočne nahnevaná, že sa musí veľmi ovládať, aby svojej vážne chorej kamarátke, ktorá práve našla nový dôvod žiť, hneď zahorúca všetko nepovedala. Vlastne ju zastaví len jediný krátky moment, v ktorom si uvedomí, že by jej tým v tejto situácii viac ublížila, ako pomohla... Enver netuší, prečo neznáma žena v aute pred ich domom tak usedavo plače. Žiaľ, ak by poznal pravdu, zrejme by horko zaplakal aj on. Jedovitú Berşan (Sahra Şaş) razom prejde dobrá nálada, keď jej Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) otvorene povie, že u Arifa (Feyyaz Duman) už nemá žiadnu šancu...

Nisan a Doruk, ktorí sa v novom domove cítia veľmi stiesnene, sa rozžiaria ako stowattové žiarovky, keď ich mamičke zavolá ujo Arif, aby zistil, ako sa majú a či niečo nepotrebujú. Veľmi im chýba, rovnako ako teta Ceyda.

Sledujte v utorok, 16. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na