DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 30. a 31. epizóda

09. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 30. a 31. epizóda
Sila ženy: 30. a 31. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Ceyda a Berşan si nechajú vyveštiť budúcnosť. No nič z toho, čo si vypočujú, nie je dôvodom na radosť – práve naopak...

Nisan (Kübra Süzgün) sa veľmi snaží byť statočná a nedať na sebe znať, aká je smutná, že na rozdiel od spolužiakov ona ako jediná z ocenených nemá v publiku nikoho blízkeho. No keď zrazu zbadá dedka Envera (Şerif Erol), smútok je razom zabudnutý! Baharino (Özge Özpirinçci) odhodlanie nezomrieť urobí na Sinana (Oktay Gürsoy) dojem. Je rozhodnutý pomôcť jej, ako len najlepšie vie. Enver je v šoku, keď zistí, čo stojí v Şirininom (Seray Kaya) denníku. Šok však vzápätí vystrieda spravodlivý hnev... Berşanina (Sahra Şaş) teória, že maniačka spozná maniačku, má rozhodne niečo do seba. A keďže ona má o Şirin dosť jasnú predstavu už od ich prvého stretnutia, pokúsi sa pred „tou nadutou“ Arifa (Feyyaz Duman) varovať. Žiaľ, neúspešne. Jeden z Hikmetových (Melih Çardak) mužov si vypočuje Arifov rozhovor s Nisan - a rozhodne sa naivitu dievčatka sprosto využiť! Enver sa musí veľmi ovládať, aby nevybuchol, keď Şirin večer konečne dorazí domov. Nemôže ju totiž konfrontovať so svojimi zisteniami, pretože nepríde sama... Ale s Leventom (Semi Sırtıkkızıl)!

Hoci Şirin tuší, že sa deje niečo vážne, keď otec oklame mamu (Bennu Yıldırımlar), aby sa s ňou mohol porozprávať vonku len medzi štyrmi očami, to, aké je to naozaj vážne, pochopí až vo chvíli, keď padne Sarpovo (Caner Cindoruk) meno. Ceyda (Gökçe Eyüboğlu) a Berşan si nechajú vyveštiť budúcnosť. No nič z toho, čo si vypočujú, nie je dôvodom na radosť – práve naopak... Yeliz (Ayça Erturan) veľmi zahanbí reakcia jej manžela Teomana (Savaş Barutçu) na otázku, či by sa k nim aspoň na istý čas nemohla nasťahovať Bahar aj s deťmi.

Keď sa Ceyda dozvie, čo Berşan vyviedla Bahar, snaží sa síce tváriť, akoby nič, no pohne sa v nej svedomie. Zdá sa, že vzťah Envera a Şirin je nadobro rozvrátený a nikto a nič ho už nedokáže napraviť...

Sledujte v stredu, 10. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na