DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 28. a 29. epizóda

08. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 28. a 29. epizóda
Sila ženy: 28. a 29. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Predstierať, že sa nič nedeje a strkať hlavu do piesku pred problémami, s ktorými si človek nevie rady, sa nedá donekonečna!

Skazená Şirin (Seray Kaya) s neskrývaným potešením neustále terorizuje nešťastnú Bahar (Özge Özpirinçci) telefonátmi vo dne, v noci. Nezblázniť sa z toho pekla Bahar pomáha len veľká láska k jej deťom a... Spomienky na Sarpa (Caner Cindoruk). Pretože aj keď sa teraz naňho veľmi hnevá pre jeho domnelú zradu, to, čo spolu prežili, jej nikto nikdy nevezme! Hoci Enver (Şerif Erol) dôkladne prehľadá celú dcérinu izbu, jej denník nenájde. Sklamanie a smútok mu pomôžu zahnať len spomienky na Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil), ktoré od prvej chvíle ľúbi, akoby to boli jeho vlastné vnúčatká. Keď Jale (Ece Özdikici) zájde do škôlky po Boru (Demir Beyitoğlu), stretne Bahar. Pokúsi sa jej prehovoriť do svedomia, pretože si o ňu robí starosti a nechápe, prečo ešte nezačala s liečbou. Jej odpoveď jej však vyrazí dych. Arif (Feyyaz Duman) je prekvapený, keď sa zoznámi so starším mužom, ktorý sa mu predstaví ako Baharin otec. Vôbec mu totiž nenapadlo, že by mohla mať okrem svojich detí aj nejakú inú rodinu. Zranená hrdosť a pocit krivdy nikdy nikomu neboli dobrými radcami, no Bahar sa nimi, nanešťastie, počas veľmi emotívneho rozhovoru s Enverom nechá úplne uniesť. Arif nechce, aby Berşan (Sahra Şaş) ublížila Bahar a deťom, preto sa svoju novú kamarátka rozhodne varovať...

Keby Jale vedela, ako jej vzdialená sesternica neľudsky týra svoju nevlastnú sestru, zrejme by urobila všetko, aby Şirin dostala tam, kam nepochybne patrí – na psychiatriu. Nisan poriadne prekvapí všetkých spolužiakov a spolužiačky. Neodpustiteľný hazard so zdravím sa Bahar zakrátko vypomstí, keď od totálneho vyčerpania opäť skolabuje. No ani to ju neprinúti prehodnotiť svoje rozhodnutie a vyhľadať pomoc. Lenže predstierať, že sa nič nedeje a strkať hlavu do piesku pred problémami, s ktorými si človek nevie rady, sa nedá donekonečna!

Enverovi sa úplnou náhodou podarí získať to, čo dosiaľ tak márne hľadal . dcérin denník. Bahar si konečne naplno uvedomí vážnosť svojho stavu a uvedomí si, že ak nechce, aby jej deti zostali na svete úplne samy, musí začať bojovať.

Sledujte v utorok, 9. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na