DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 24. a 25. epizóda

03. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 24. a 25. epizóda
Sila ženy: 24. a 25. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Keď sa Bahar pokúsi zistiť, kto je tá žena, ktorá ju chcela obrať o manžela, Şirin je už pripravená – a sestrino zúfalstvo si náležite vychutná.

Keď si Şirin (Seray Kaya) v spomienkach vybaví jeden z mnohých rozhovorov so Sarpom (Caner Cindoruk), ktorý nedopadol tak, ako si predstavovala, aj po toľkých rokoch ju pochytí zúrivosť... Obrovský hnev a boľavé sklamanie však pocíti i Bahar (Özge Özpirinçci), keď poslúchne Yeliz (Ayça Erturan), začíta sa do manželových esemesiek a dozvie sa, čo nemala. Jej krik vystraší Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil) – a dokonca zobudí nielen Ceydu (Gökçe Eyüboğlu), ale i Arifa (Feyyaz Duman) o pár poschodí nižšie! Vraví sa že v núdzi poznáš priateľa... A chvíle ako táto, plné zúfalstva a beznádeje, sú toho dôkazom. Hatice (Bennu Yıldırımlar) sa zapáli rana, preto sa u nich ešte pred odchodom do práce zastaví Jale (Ece Özdikici). Vezme so sebou aj Boru (Demir Beyitoğlu). Şirin je znechutená, keď jej rozkošné chlapča napokon „prischne“, hoci len na chvíľočku. No razom ožije, keď sa vďaka nemu dozvie, že v živote jej nenávidenej sestry sa zrejme objavil nový muž.

Keď sa Bahar pokúsi zistiť, kto je tá žena, ktorá ju chcela obrať o manžela, Şirin je už pripravená – a sestrino zúfalstvo si náležite vychutná. No hoci zvyčajne býva Šťastena tej diablici nepochopiteľne naklonená, tentoraz má naozaj namále... Sinan (Oktay Gürsoy) vysvetlí Jale, čo sa v ten deň naozaj stalo medzi ním a jeho expriateľkou, no ona mu vôbec neverí. Zlomyseľná Şirin vďaka rade nič netušiaceho spolužiaka, ktorému sa evidentne páči, nájde nový spôsob, ako terorizovať úbohú Bahar!

Keď Hikmet (Melih Çardak) opäť vztiahne ruku na Ceydu, v utrápenej Bahar sa niečo zlomí a urobí niečo neuveriteľné. Niečo, na čo by sa ešte včera nedovážila ani len pomyslieť...

Sledujte vo štvrtok, 4. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na