DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 22. a 23. epizóda

02. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 22. a 23. epizóda
Sila ženy: 22. a 23. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Medzi fotkami v Sarpovom telefóne Bahar narazí na jednu, ktorá je tak trochu kľúčom k minulosti jej manžela a ju i deti zavedie priamo do jeho rodiska!

Şirin (Seray Kaya) sa ani nesnaží skryť, aká je otrávená, keď ich príde navštíviť Jale (Ece Özdikici). Naopak, začne do nej drzo skákať! A keď jej nič netušiaci otec (Şerif Erol) spomenie Sinana (Oktay Gürsoy), cíti sa tá potvora byť na koni ešte viac! Vďaka pár fotkám a videám v Sarpovom (Caner Cindoruk) telefóne, ktoré si už stihla pozrieť, sa Bahar (Özge Özpirinçci) opäť cíti taká šťastná, ako už celú večnosť nie. A zároveň veľmi, veľmi nešťastná... Kým Arif (Feyyaz Duman) už kapitolu Berşan (Sahra Şaş) považuje za dávno uzavretú, ona je presvedčená, že ich spája večná láska – a je rozhodnutá získať opäť si ho získať za každú cenu! Teda, to je oficiálna verzia. Tú neoficiálnu však rýchlo odhalí Ceyda (Gökçe Eyüboğlu), ktorá už Berşan predsa len nejaký ten piatok pozná. Bahar láme srdce, že malého Doruka (Ali Semi Sefil) tak veľmi trápi osud psíka, ktorého ani nepoznal. Preto sa ho rozhodne rozveseliť zábavnou historkou o tom, ako mu s ockom vybrali meno! Jale čaká v ordinácii malé prekvapenie, ktoré jej vženie do očí slzy dojatia. Šťastný úsmev z jej krásnej tváre však v sekunde doslova vygumujú nečakané novinky o Sinanovi. Berşan poriadne rozladí, čo sa dozvie od Ceydy – a jej nenávisť k domnelej sokyni Bahar a jej deťom ešte vzrastie!

Sinan nechápe, prečo je k nemu Jale zrazu taká odmeraná, no keďže ona je priamy človek, ktorý nikdy zbytočne neokolkuje, rýchlo pochopí... Medzi fotkami v Sarpovom telefóne Bahar narazí na jednu, ktorá je tak trochu kľúčom k minulosti jej manžela a ju i deti zavedie priamo do jeho rodiska. Hatice (Bennu Yıldırımlar) sa snaží, aby Şirin a Enver konečne zakopali vojnovú sekeru a raz a navždy uzavreli tému Sarp, no márne.

Bahar hlboko zasiahne odhalenie jedného z najboľavejších tajomstiev milovaného muža – a zároveň dôvodu, prečo v ten prekliaty deň šiel tam, kam šiel...

Sledujte v stredu, 3. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na