DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 20. a 21. epizóda

01. 04 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 20. a 21. epizóda
Sila ženy: 20. a 21. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Jale urobí zúboženej Bahar všetky potrebné vyšetrenia – a vôbec sa jej nedarí skryť, že si o ňu robí veľké starosti.

Keď na smrť vyčerpaná Bahar (Özge Özpirinçci) na chvíľu stratí vedomie, uvedomí si, že by mala trochu zvoľniť. No aj keď sa chveje ako osika a ledva stojí na nohách, dopraje si len krátky oddych. Nechce totiž sklamať deti, a tak sa ešte pred svitaním postaví k sporáku, aby mali na burze koláčikov čo predávať. Slnko je už vysoko, keď sa Jale (Ece Özdikici) konečne vráti domov. Stačí jediný pohľad na zúfalo nevyspatého Musu (Devrim Özder Akın) a malého Boru (Demir Beyitoğlu)... A pocíti mučivé výčitky svedomia. Nisan (Kübra Süzgün) a Doruk (Ali Semi Sefil) nechcú mamičke zbytočne pridávať starosti, a tak jej zamlčia smutný osud jej voňavých koláčikov. No Arifovi (Feyyaz Duman), ktorého majú každý deň radšej a radšej – a zjavne aj on ich -, povedia pravdu. Našťastie! Ťažko povedať, čo Bahar viac zaskočí – či rozhovor s učiteľkou jej detí, fakt, že si tak veľmi obľúbili muža, ktorého ešte nedávno vôbec nepoznali, alebo ich previnilé pohľady, keď pochopia, že sa dozvedela o ich malej lži? Netrvá dlho a ukáže sa, že Arifova expriateľka Berşan (Sahra Şaş) je riadna potvora, ktorá sa neštíti žiadnej špinavosti, len aby dosiahla svoje – a že jej návrat zrejme zmení jeho už i tak neradostný život na neznesiteľné peklo. Ak si Şirin (Seray Kaya) myslela, že svojho dobráckeho otca (Şerif Erol) i tentoraz bez väčších problémov zmanipuluje, ako už mnohokrát predtým... Poriadne sa sekla!

Krátko nato, ako Bahar začne krvácať z nosa, znova zamdlie - no tentoraz pred svedkami. A tak, voľky-nevoľky, skončí v nemocnici. Keďže Şirin to s otcom nevyšlo podľa plánu, rozhodne sa využiť svoju najsilnejšiu zbraň, ktorá zatiaľ ani raz nezlyhala... Mamu (Bennu Yıldırımlar) a jej slepú lásku k nej! Jale (Ece Özdikici) urobí zúboženej Bahar všetky potrebné vyšetrenia – a vôbec sa jej nedarí skryť, že si o ňu robí veľké starosti. Malý Doruk v nestráženej chvíli utečie zo škôlky. Keď Hatice zistí, že Enver Sarpov (Caner Cindoruk) telefón nevyhodil, ale tajne poslal Bahar, rozhodne sa urobiť všetko možné aj nemožné, len aby ho nikdy nedostala.

Výsledky testov, žiaľ, potvrdia Jaleine najhoršie obavy. Strach o synčeka Bahar úplne ochromí, takže si vôbec neuvedomí, aké je to vlastne čudné, že jej mama, ktorá sa jej zvyčajne vyhýba ako čert krížu, je zrazu po jej boku...

Sledujte v utorok, 2. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na