DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Sila ženy: 18. a 19. epizóda

28. 03 2019 22:20 | Alexandra Stahlová
Sila ženy: 18. a 19. epizóda
Sila ženy: 18. a 19. epizóda Foto: Calinos Entertainment

Şirin sa ponorí hlboko do spomienok na jedno zo stretnutí so Sarpom, od ktorého si sľubovala oveľa viac, než mala šancu získať.

Şirin (Seray Kaya) síce trochu odľahne, keď v tajnej skrýši nájde svoj denník, no keď zistí, že chýba Sarpov (Caner Cindoruk) mobil a uvedomí si, čo to znamená, začne podliehať hystérii. A tak pred svojím dobráckym otcom (Şerif Erol) zohrá trápne divadielko, aby sa vyhla návšteve mamy (Bennu Yıldırımlar) v nemocnici a mohla prehľadať celý byt! Bahar (Özge Özpirinçci) je prešťastná, keď jej Jale (Ece Özdikici) zavolá, ako sa darí Hatice. Na chvíľu sa pritom ponorí do spomienok na deň, keď po prvý raz videla plakať od šťastia milovaného muža... V deň ich svadby! Hatice robí Enverovi starosti, lebo namiesto toho, aby oddychovala a šetrila sa, len pár dní po prepustení z nemocnice už sa opäť naplno vrhá do práce, akoby sa nikdy nič nestalo. No ešte viac ho trápi, že jeho žena ani len netuší, aká „jej jediná dcéra“ Şirin naozaj je a neustále sa ju snaží chrániť, akoby bola bezbranné dieťa – a že on sám sa teraz musí voľky-nevoľky správať k Bahar, Nisan (Kübra Süzgün) a Dorukovi (Ali Semi Sefil) tak, akoby mu na nich ani trochu nezáležalo, hoci to vôbec nie je pravda.

Je hlboká noc, keď sa potvora Şirin drzo pustí do prehľadávania otcovej dielne. Keď ju Enver prichytí, najprv mu znovu začne nehanebne klamať priamo do očí – len aby vzápätí pred ním a mamou sama neuvážene vytresla, čo chcela tak veľmi utajiť! Jale a Musa (Devrim Özder Akın) sa opäť pohádajú - tentoraz kvôli rozdielnym názorom na to, či žena má alebo nemá právo niečo neurobiť, keď to od nej iní automaticky očakávajú. Şirin sa ponorí do spomienok na jedno zo stretnutí so Sarpom, od ktorého si sľubovala oveľa viac, než mala šancu získať. No vzápätí ju dobehne tvrdá realita v podobe otca, ktorý chce z jej úst konečne počuť pravdu, a nie znôšku výmyslov, nezmyslov a lží. Bahar poriadne prekvapí, keď jej zvyčajne rezervovaný Arif (Feyyaz Duman) na chvíľu postráži deti - a bola by iste ešte viac, keby poznala „ich malé tajomstvo“!

Keď Sinan (Oktay Gürsoy) nájde smutnú Jale v ordinácii, hoci jej služba sa už dávno skončila, pokúsi sa ju rozveseliť. To mu síce veľmi nevyjde, no pomôže jej inak. Tým, že si vypočuje jej trápenie – a podelí sa s ňou o to svoje...

Sledujte v pondelok, 1. apríla, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok, 19. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na