Sila ženy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dramatické finále druhej série Sily ženy: Pôjde o život

05. 11 2019 07:45 | jt
Sila ženy
Sila ženy Foto: Calinos Entertainment
Sila ženy - finále 2. série
Sila ženy - finále 2. série
Sila ženy - finále 2. série

Dnes večer to bude poriadna dráma. Pozrite si exkluzívne zábery.

Na obrazovkách televízie Doma vyvrcholí už dnes večer (v utorok 5. novembra) obľúbený romantický seriál Sila ženy. No a o tom, že Turci vedia divákov udržať pri obrazovkách v napätí až do konca, sa presvedčíte aj v tomto prípade.

Hlavná hrdinka Bahar v podaní tureckej herečky Özge Özpirinçci už v seriáli prekonala množstvo peripetií. Najskôr žila v domnienke, že jej manžel Sarp (Caner Cindoruk) je mŕtvy a musela sa sama starať o svoje dve deti – Nisan (Kübra Süzgün) a Doruka (Ali Semi Sefil). Ako sa však neskôr ukázalo, v skutočnosti Sarp stále žije a má aj druhú ženu a rodinu.

Neskôr lekári Bahar zistili, že trpí aplastickou anémiou, čo znamená, že produkcia buniek v jej kostnej dreni bola veľmi obmedzená a nutne potrebovala transplantáciu kostnej drene. Tú jej nakoniec poskytla jej nepodarená sestra Sirin (Seray Kaya), ktorá je však hlavnou vinníčkou celého jej životného nešťastia, keďže práve ona v onú noc bola so Sarpom na lodi a spôsobila jedno vypadnutie z trajektu.

A hoci sa Bahar zatiaľ nerozhodla pre žiadneho z jej osudových mužov - či už pre Sarpa, alebo Arifa (Feyyaz Duman), priamo pred ich očami, jej matky Hatice (Bennu Yildirimlar) a detí, Bahar náhle omdlie na ulici. Všetci sa preto veľmi zľaknú. Každého z nich napadne len jedno: Vrátila sa Bahar jej choroba? Okamžite preto vezmú Bahar do nemocnice...

EXKLUZÍVNÉ ZÁBERY Z FINÁLE SÉRIE NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.

Sledujte záver 2. série Sily ženy - dnes o 20:30 na Doma!