DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Bahar zo Sily ženy exkluzívne: Arif či Sarp? Prekvapí vás, ktorého by si vybrala

16. 08 2019 07:45 | Jakub Trajteľ
Özge Özpirinççi
Özge Özpirinççi Foto: FOX Türkiye
Sila ženy
Sila ženy
Sila ženy

Herečka Özge Özpirinççi otvorene i o tom, či jej seriálovú postavu čaká konečne lepšie obdobie a či by si chcela zahrať so svojim životným partnerom.

Turecká herečka Özge Özpirinççi sa v našich končinách preslávila ako Zeynep v Láske na druhý pokus. Ešte väčšiu popularitu v našej krajine jej však priniesla postava Bahar v aktuálne na Doma vysielanom úspešnom romantickom seriáli Sila ženy.

V čom spočíva podľa nej tajomstvo úspechu tohto seriálu, zasahuje scenáristom do deja a chcela by si v ňom zahrať aj so svojim reálnym životným partnerom? Dozviete sa v exluzívnom rozhovore.

Sila ženy
Foto: Calinos Entertainment
 

V čom podľa teba spočíva tajomstvo úspechu seriálu Sila ženy?

Özge Özpirinççi: V sile nášho príbehu, vysokej filmárskej kvalite, výborne zvolených kostýmoch a miestach, kde seriál natáčame. Sú skutočné! Preto ma ľudia objímajú, keď kráčam po ulici. Hovoria mi, že rozprávame ich reálne príbehy.
 
Na rozdiel od seriálu Láska na druhý pokus, kde si stvárnila komediálnu postavu Zeynep, v Sile ženy ťa môžeme vidieť ako Bahar, ženu ťažko skúšanú osudom. Čo sa ti na tejto postave páči najviac?
 
Ö. Ö.: Páči sa mi hlavne jej sila. Mať dve deti, bojovať s chudobou a môcť pritom spať s čistým svedomím, je v tomto svete naozaj veľmi ťažké.
 
Máš možnosť nejakým spôsobom zasahovať scenáristom do toho, akým spôsobom budú postavu Bahar ďalej rozvíjať?
 
Ö. Ö.: Nemyslím si, že by herci mali zasahovať do práce scenáristov. Je však pravda, že keď vyrábate televízny seriál, kde každá epizóda trvá 120 minút, a musíte ich v rámci jednej sezóny natočiť okolo 36, scenáristi môžu niekedy postavu, ktorú ako herec umelecky budujete s veľkou starostlivosťou, takpovediac zradiť len kvôli jednej dejovej línii, ktorú chcú rozohrať. S naším režisérom Nadimom Güçom sa však skvele spolupracuje a vie, že som jediná, kto postavu Bahar pozná od hlavy až po päty. Scenár teda nie je nedotknuteľná biblia.

Ako dlho trvá nakrúcanie jednej epizódy a či čaká Bahar šťastnejšie obdobie, čítajte na druhej strane.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy: ZÁVER SÉRIE - v utorok, 5. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na