Sila ženy cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Potvora zo Sily ženy exkluzívne: Za čo by Şirin najradšej prefackala?

12. 07 2019 08:00 | Jakub Trajteľ
Seray Kaya
Seray Kaya Foto: archív Seray Kaya
Seray Kaya
Seray Kaya
Seray Kaya

Herečka Seray Kaya nám otvorene porozprávala o tom, ako ju negatívne správy od ľudí zranili v najťažších chvíľach života.


Nie je žiadnym tajomstvom, že si veľká milovníčka zvierat a máš troch psov, s ktorými sa rada chváliš na sociálnych sieťach. Je to už celá tvoja "zvieracia rodina"?
S. K.: Moja mama sa obáva, že toto číslo sa ešte môže zvýšiť. (smiech) Tak veľmi ich ľúbim! Keď sa ma niekto opýta, koľko členov má moja rodina, zaraďujem ich do svojej odpovede.

Čo si najviac ceníš na zvieratách?
S. K.: Úplne všetko. Nediskriminujem. Dokonca sa usmievam aj na zvieratá, z ktorých sú niektorí ľudia skôr znechutení. Som presvedčená, že zvieratá majú v sebe viac života ako ľudia.

Seray Kaya
Foto: archív Seray Kaya
 

Obľúbuješ aj cestovanie, máš ešte nejakú vysnívanú destináciu, ktorú by si chcela navštíviť? Bola si už niekedy na Slovensku?
S. K.: Chcela by som vidieť polárnu žiaru. Ešte som nemala tú možnosť navštíviť vašu krajinu. Určite by som ju však niekedy rada navštívila! :-)

O tom, či má podľa Seray postava Şirin aj nejaké dobré vlastnosti, či sa stretáva s hereckými kolegami aj mimo nakrúcania, a aj o tom, či má rovnako ako v seriáli komplikovaný vzťah aj s jej skutočným bratom, sa viac dočítate v celom rozhovore, ktorý si môžete prečítať v najnovšom čísle týždenníka Eurotelevízia č. 28/2019.

titulka.jpg
 

Sledujte seriál Sila ženy - v pondelok až štvrtok o 20:30, na Doma!